Contactpersonen

Contactpersonen

Directie

Naam Functie Email
Wouter Sikking Algemeen directeur wouter.sikking@iko.com
Joris Mulders Commercieel directeur joris.mulders@iko.com

Accountmanagers

NaamFunctieEmail
Bastian KoningsManager key accounts & sustainability regio zuidbastian.konings@iko.com
Marc de ReusManager key accounts & sustainability regio (zuid)westmarc.dereus@iko.com
Jan LubbersManager key accounts & sustainability regio noordjan.lubbers@iko.com
Cor KlabbersManager key accounts & sustainability regio (noord)westcor.klabbers@iko.com
Martin van de KampManager key accounts & sustainability regio oostmartin.vandekamp@iko.com
Chris de HaanAccount manager regio noordchris.dehaan@iko.com
Stefan SchooneAccount manager tradestefan.schoone@iko.com
Jurian van RamselaarAccount manager trade regio west / direct salesjurian.vanramselaar@iko.com
Sander de JagerAccount manager trade regio oost / direct salessander.dejager@iko.com
Jitze HamstraAccount manager trade regio zuid / direct salesjitze.hamstra@iko.com
Wim HavingaVestigingsmanager IKO B.V. Leeuwardenwim.havinga@iko.com
André StoffelsenAccount manager trade regio noord / direct salesandre.stoffelsen@iko.com

Customer service

Naam Functie Email
Brigitte Poot Verkoop binnendienst Klundert regio Z-Holland en Noord-west brigitte.poot@iko.com
Ed Willems Verkoop binnendienst Klundert regio Zuid ed.willems@iko.com
Mark Stroop Verkoop binnendienst Klundert regio N-Holland en Oost mark.stroop@iko.com
Sandra Schouwenaars Sales support trade sandra.schouwenaars@iko.com
Dora Havinga Verkoop binnendienst Leeuwarden dora.havinga@iko.com
Harmen Buruma Verkoop binnendienst Leeuwarden harmen.buruma@iko.com
Dennis Groenewegen van der Weijden Verkoop binnendienst Klundert handel dennis.groenewegenvanderweijden@iko.com

Technisch adviseurs

NaamFunctieEmail
Ies van TilborgManager technical supporties.vantilborg@iko.com
Peter van der LindenTechnisch projectmanagerpeter.vanderlinden@iko.com
Harry HendriksTechnisch adviseurharry.hendriks@iko.com
 Dennie HuijpsTechnical Supportdennie.huijps@iko.com 

Marketingcommunicatie

NaamFunctieEmail
Denise ThompsonMarketing en communicatiedenise.thompson@iko.com
Marc PoppeMarketing directeurmarc.poppe@iko.com

IKO staat voor u klaar!

IKO bv contactpersonen