Contactpersonen

Contactpersonen

Directie

NaamFunctieEmail
Wouter SikkingAlgemeen directeurwouter.sikking@iko.com
Ronald VermeerCommercieel directeurronald.vermeer@iko.com

Accountmanagers

Naam Functie Email
Bastian Konings Manager key accounts & sustainability regio zuid bastian.konings@iko.com
Marc de Reus Manager key accounts & sustainability regio (zuid)west marc.dereus@iko.com
Jan Lubbers Manager key accounts & sustainability regio noord jan.lubbers@iko.com
Cor Spoorman Manager sustainable projects regio (noord)west/midden cor.spoorman@iko.com
Martin van de Kamp Manager key accounts & sustainability regio oost martin.vandekamp@iko.com
Chris de Haan Account manager regio noord chris.dehaan@iko.com
Jan de Booy Account manager handel jan.debooy@iko.com
Jurian van Ramselaar Account manager trade regio west / direct sales jurian.vanramselaar@iko.com
Sander de Jager Account manager trade regio oost / direct sales sander.dejager@iko.com
Jitze Hamstra Account manager trade regio zuid / direct sales jitze.hamstra@iko.com
Wim Havinga Vestigingsmanager IKO B.V. Leeuwarden wim.havinga@iko.com
André Stoffelsen Account manager trade regio noord / direct sales andre.stoffelsen@iko.com
Cor Klabbers Manager key account & sustainability regio (Noord) west cor.klabbers@iko.com

Customer service

Naam Functie Email
Brigitte Poot Verkoop binnendienst Klundert regio Zuid-Holland en regio noord/west brigitte.poot@iko.com
Stefan Schoone Verkoop binnendienst Klundert regio zuid stefan.schoone@iko.com
Mark Stroop Verkoop binnendienst Klundert regio Noord-Holland en regio oost mark.stroop@iko.com
Sandra Schouwenaars Sales support trade (op maandag en donderdag) sandra.schouwenaars@iko.com
Dora Havinga Verkoop binnendienst Leeuwarden dora.havinga@iko.com
Harmen Buruma Verkoop binnendienst Leeuwarden harmen.buruma@iko.com
Dennis Groenewegen van der Weijden Verkoop binnendienst Klundert handel dennis.groenewegenvanderweijden@iko.com

Technisch adviseurs

Naam Functie Email
Ies van Tilborg Manager technical support ies.vantilborg@iko.com
Peter van der Linden Technisch projectmanager peter.vanderlinden@iko.com
Harry Hendriks Technisch adviseur harry.hendriks@iko.com

Marketingcommunicatie

Naam Functie Email
Denise Thompson Marketing en communicatie denise.thompson@iko.com
Marc Poppe Marketing directeur marc.poppe@iko.com

IKO staat voor u klaar!

IKO bv contactpersonen