Contact

Contact

Contacteer ons

Wij vragen u onderstaande gegevens in te vullen zodat wij u snel en efficiënt kunnen contacteren en verder helpen met uw vraag!

Onze gegevens

Hoofdkantoor
Wielewaalweg 1, 4791 PD Klundert
Postbus 45, 4780 AA Moerdijk

Telefoon: +31 (0)168 – 409 309
Fax: +31 (0)168 – 409 312
E-mail: info.klundert@iko.com

Bestellingen: verkoop.klundert@iko.com

Leeuwarden
Apolloweg 14, 8938 AT Leeuwarden
Industrieterrein de Hemrik

Telefoon: +31 (0)58 280 00 44
Fax: +31 (0)58 288 69 60
E-mail: info.leeuwarden@iko.com

Contactpersonen

Wouter Sikking
Algemeen directeur
wouter.sikking@iko.com​

Bastian Konings
Sales Manager Concepts
bastian.konings@iko.com

Marc de Reus
Manager key accounts & sustainability regio (zuid)west
marc.dereus@iko.com

Jan Lubbers
Manager key accounts & sustainability regio noord
jan.lubbers@iko.com

Cor Klabbers
Manager key accounts & sustainability regio (noord)west
cor.klabbers@iko.com

Martin van de Kamp
Manager key accounts & sustainability regio oost
martin.vandekamp@iko.com

Chris de Haan
Account manager regio noord
chris.dehaan@iko.com

Jitze Hamstra
Sales Manager Trade
jitze.hamstra@iko.com

Stefan Schoone
Account manager trade
stefan.schoone@iko.com

Jurian van Ramselaar
Account manager trade regio west / direct sales
jurian.vanramselaar@iko.com

Sander de Jager
Account manager trade regio oost / direct sales
sander.dejager@iko.com

Jan Willem Jagt

Vestigingsmanager IKO B.V. Leeuwarden
janwillem.jagt@iko.com

André Stoffelsen
Account manager trade regio noord / direct sales
andre.stoffelsen@iko.com

Sebastiaan Flipse
IKO flexia Projectmanager
sebastiaan.flipse@iko.com

Nigel Droog
Manager key accounts & sustainability
nigel.droog@iko.co

Mark Stroop
Supervisor Customer Service
mark.stroop@iko.com

Brigitte Poot
Verkoop binnendienst Klundert regio Z-Holland en Noord-west
brigitte.poot@iko.com

Ed Willems
Verkoop binnendienst Klundert regio Zuid
ed.willems@iko.com

Robin de Graauw
Verkoop binnendienst Klundert regio N-Holland en Oost
robin.degraauw@iko.com

Sandra Schouwenaars
Data Manager en sales support
sandra.schouwenaars@iko.com

Bernhard de Jong
Verkoop binnendienst Leeuwarden
bernhard.dejong@iko.com

Harmen Buruma
Verkoop binnendienst Leeuwarden
harmen.buruma@iko.com

Dennis Groenewegen van der Weijden
Verkoop binnendienst Klundert handel
dennis.groenewegenvanderweijden@iko.com

Ies van Tilborg
Manager technical support
ies.vantilborg@iko.com

Peter van der Linden
Technisch projectmanager
peter.vanderlinden@iko.com

Harry Hendriks
Technisch adviseur
harry.hendriks@iko.com

Dennie Huijps
Technical Support
dennie.huijps@iko.com

Martin Schröder
Marketing Coördinator
martin.schroder@iko.com

Denise Thompson
Marketing Assistent
denise.thompson@iko.com 

Productbladen verzenden via email